Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Gyermek nyelvoktatás (Budapest) képes leírás - Angol nyelviskola oktatás.tlap.hu
részletek »

Gyermek nyelvoktatás (Budapest) - Angol nyelviskola oktatás.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: angol-nyelviskola-oktatas.tlap.hu » Gyermek nyelvoktatás (Budapest)
Keresés
Találatok száma - 25 db
Angol nyelviskola kereső

Angol nyelviskola kereső

Az angol-nyelviskola. com egy angol nyelviskola kereső oldal. Oldalunkon kategóriák alapján és a nyelviskola neve alapján is lehet keresni. Minden nyelviskolához egy objektív leírás tartozik, mely keretén az iskola szolgáltatásairól, nyelvtanulási lehetőségeiről, tanítási módszereiről számolunk be. Minden nyelviskola adatlapján megtalálhatók a nyelviskola elérhetőségei, így ha a látogató szimpatikusnak találja az adott nyelviskolát, akkor egyből fel is veheti velük a kapcsolatot. Az oldalunkkal nemcsak az angol nyelvet tanulni vágyóknak szeretnénk kedvezni, hanem az angol nyelviskolák számára is lehetőséget biztosítunk, hogy teljesen ingyenesen megjelenjenek oldalunkon. Saját adatlapjukon lehetőség van szintén ingyenesen különféle akciós angol nyelvtanfolyamok bannereinek a kihelyezésére is. Ez nagyon hasznos lehet, weboldallal még nem rendelkező angol nyelviskolák számára. Az angol - nyelviskola keresőbe angol magántanárok jelentkezését is várjuk.

Bp. - Helen Doron Early English nyelviskolák

Bp. - Helen Doron Early English nyelviskolák

(A) Mi a kapcsolat a Gyöngéd születés, a hegedű leckék, valamint a korai angol nyelvtanulás között? Az angol származású Helen Doron egyesítette zseniális nyelvészi képességeit, a gyerekek tanítására irányuló szenvedélyét és azt a rengeteg inspirációt, melyet a filozófia, a zene és az orvostudomány elismert szakembereitől merített, hogy létrehozza a sikeres, áttörő Early English tanulási rendszerét. Olyan természetes és sikeres tanítási módszert hozott létre, melynek során a gyerekek izgalmas, bátorító és vidám környezetben tanulnak meg angolul. Helen Doron elkötelezett híve a gyermekek érzelmi, fizikai, kognitív és intellektuális fejlődése optimalizálásának. Ezek azok a vezérelvek, melyeket Helen Doron megosztott mentorával és régi barátjával, Dr. Leboyerrel, a 'Gyöngéd születés' című könyv írójával, akinek ez a műve egyike azon 20 könyvnek, melyek megváltoztatták a világot. Dr. Leboyer elvei, melyek az emberi élet minőségének javítására irányulnak, szerves részét képezik a Helen Doron Early English tanítási rendszernek.

Bp. és környéke English Gym&Fun

Bp. és környéke English Gym&Fun

(A) Az English Gym &Fun azért született meg, mert mindketten olyan szemléletû tanárok és édesanyák vagyunk, akik abban hisznek és bíznak, hogy idegen nyelvet a legkönnyebben megszerettetni a kisgyermekekkel: sok-sok szeretettel, játékkal, mozgással, mókával és dallal lehet. Sok éves tapasztalatunk is azt bizonyítja, hogy a mozgáson keresztül még hatékonyabban és élvezetesebben tudjuk a gyerekeket játékosan bevezetni az angol nyelv szépségébe, dallamába és vidámságába.

Bp. Helen Doron(angol)

Bp. Helen Doron(angol)

(A) Mi a kapcsolat a Gyöngéd születés, a hegedű leckék, valamint a korai angol nyelvtanulás között? Az angol származású Helen Doron egyesítette zseniális nyelvészi képességeit, a gyerekek tanítására irányuló szenvedélyét és azt a rengeteg inspirációt, melyet a filozófia, a zene és az orvostudomány elismert szakembereitől merített, hogy létrehozza a sikeres, áttörő Early English tanulási rendszerét. Olyan természetes és sikeres tanítási módszert hozott létre, melynek során a gyerekek izgalmas, bátorító és vidám környezetben tanulnak meg angolul. Helen Doron elkötelezett híve a gyermekek érzelmi, fizikai, kognitív és intellektuális fejlődése optimalizálásának. Ezek azok a vezérelvek, melyeket Helen Doron megosztott mentorával és régi barátjával, Dr. Leboyerrel, a 'Gyöngéd születés' című könyv írójával, akinek ez a műve egyike azon 20 könyvnek, melyek megváltoztatták a világot. Dr. Leboyer elvei, melyek az emberi élet minőségének javítására irányulnak, szerves részét képezik a Helen Doron Early English tanítási rendszernek.

Bp. I. International Language Centers

Bp. I. International Language Centers

(A) A foglalkozások 5-10 fős csoportokban folynak. A gyerekeket tudásszint szerint csoportosítjuk. Az oktatás nem Callan-típusú órákon zajlik (a módszer 14 éves kor felett ajánlott), de a hangsúly esetükben is a beszéden van. Lehetőséget biztosítunk a gyerekeknek a nyelv gyakorlatias, akcentus nélküli elsajátítására. Az oktatás csak angol nyelven folyik, anyanyelvi tanárokkal. Célunk, hogy a gyerekek gátlások nélkül tanuljanak meg idegen nyelven beszélni!

Bp. II. - Topor Kata

Bp. II. - Topor Kata

(A) Topor Katának hívnak, 34 éves vagyok és van egy örökmozgó Sári lányom, aki magyarul és angolul is beszél. A Veszprémi Egyetemen végeztem angol nyelv és irodalom szakon kiváló minősítéssel. A diplomamunkámat Angliában írtam, ahol több éves tartózkodásom alatt alkalmam nyílt tüzetesen megismerni az angol kultúrát. Mivel bébiszitterként is dolgoztam, az angol mondókák, versikék, dalok világa is feltárult előttem. Azóta tanítottam számos nyelviskolában, közép- és általános iskolában is. Jelenleg az Áldás Utcai Általános Iskola alkalmazásában állok és a LinguA School of English kötelékében az Online Angol szekció nyelvi részét vezetem.

Bp. II. Indiánvár

Bp. II. Indiánvár

(A) Az Indiánvár Nemzetközi Óvoda Közhasznú Alapítvány által működtetett nemzetközi óvoda. Óvodánkban egyszerre két csoport működik, az egyikben a használt társalgási nyelv az angol, itt a foglalkozásokat magas képzettséggel rendelkező angol anyanyelvű, ill. angolul anyanyelvi szinten beszélő magyar pedagógus vezeti. A másik csoportban a társalgási nyelv a magyar, ahol az angolul magas szinten beszélő pedagógusunk játékos nyelvoktatási módszereinek köszönhetően az angolul nem beszélő gyermekek is nagyon hamar elsajátítják az angol nyelv alapjait. 12-20 fős csoportjainkba 2 évestől 7 éves korig fogadunk gyermekeket. A csoportokban dolgozó két-két pedagógus mellett különböző szakoktatók segítik a gyermekek fejlődését. Óvodánkba a felvétel folyamatos.

Bp. III. - Diáktanítók

Bp. III. - Diáktanítók

(A) Diáktanítóink segítségével iskolai nyelvoktatás kiegészítése, vagy egy teljesen új nyelv elsajátítása is lehetséges, mivel kezdetektől a felsőfokú nyelvvizsgáig oktatunk. Mindenekelőtt önmagunkban kell tisztázni, hogy mit keresünk. Olyan gyermek esetében, akit például zavar, ha mások is jelen vannak az oktatáskor, vagy a nebuló maga nem nagyon szeret / mer még megszólalni több ember előtt, ott nem javasolt a nagyobb csoportban történő nyelvtanulás. A Diáktanítók mind a gyermekek tanítása esetén, mind felnőttek nyelvoktatásánál a minőségre helyezik a hangsúlyt, és nem elhanyagolható, hogy a Diáktanítók egyszemélyes oktatással foglalkoznak elsősorban, azaz abban a tempóban haladnak, ahogy azt a Tisztelt Szülő kéri, így jóval gyorsabban, de akár megfontoltabban is haladhat az idegen nyelv elsajátítása, mint a csoportos oktatás esetén. Nyílván a kényelmi szempont is kiemelendő: a Diáktanítók minden esetben házhoz mennek, így saját otthonukban tanulhatnak, nyugodt körülmények között.

Bp. VI., XIV. Nyelvklub

Bp. VI., XIV. Nyelvklub

(A) Nyelvi klubjaink célja, hogy nemzetközi hátterünk, több mint 16 éves hazai szakmai tapasztalatunk, professzionális oktatási anyagaink, valamint lelkes és képzett tanáraink segítségével a Kids Clubos gyerekek az anyanyelvük elsajátításához hasonló, természetes módon találkozzanak az angol nyelvvel. Foglalkozásainkat olyan egyedi, klubrendszerű oktatási formában tartjuk, ahol még a tanulás is öröm és játék a gyermekek számára! Klubfoglalkozásainkon kívül is maximálisan támogatjuk klubtagjainkat az angol nyelv elsajátításában, ezért minden korosztály klubcsomagjához tartozik egy CD, amely eredeti angol gyermekdalokat, mondókákat, párbeszédeket tartalmaz. Hallgatásával a gyerekek az otthonukban is minden nap találkozhatnak az élő nyelvvel! Továbbá kiváló lehetőséget kínál a szórakozás közbeni tanulásra interaktív EnglishZone online játéktárunk, ahol dalos animációkkal, történetekkel, vidám nyelvi feladatokkal valamint játékokkal bővíthetik és mélyíthetik el tudásukat a gyerekek!

Hirdetés
Bp. VII. Soter Nyelviskola

Bp. VII. Soter Nyelviskola

(A) A tanfolyamon mind a négy nyelvi készség (olvasás, írás, hallás utáni értés, beszéd) fejlesztésével foglalkozunk, de fő célunk a célnyelvi kommunikáció kialakítása. A tanfolyam közben jelentkező tudásszint-különbségek áthidalását differenciált oktatással valósítjuk meg.

Bp. XI. Delfino

Bp. XI. Delfino

(A) A gyermekek alapvető szükséglete a játék. A gyermekek játék közben számtalan ismerettel, tapasztalattal gazdagodnak. Itt alakulnak társas kapcsolatai, szociális érzelmei és a világról szerzett tapasztalatai, ismeretei. A játékban integrálja a külső és a belső világot, híd a képzelete és a valóság között.

Bp. XI. Funside

Bp. XI. Funside

(A) Napi két óra aktív angol foglalkozásunk mindig kicsi, tudás szerint bontott csoportokban zajlik, képzett oktatókkal. A program központjában szókincsfejlesztés áll, amelyet játékos és szórakoztató feladatokkal érünk el. Az angol foglalkozáshoz minden eszközt biztosítunk. Minden új táborozó a turnus kezdetekor egy angolos csomagot kap, amelyben egy mappa (ebbe gyűjtheti a foglalkozások során kapott és készített anyagokat, a kapott matricákat, pecséteket stb.), egy füzet van. Szénási Zsuzsa, angol oktatóink vezetője jellemezte így programunkat: A szünidő mindig jól jön a gyerekeknek. Sokszor azonban annyira kiesnek a hétköznapi idegen nyelvi rutinból, hogy minden szó feledésbe merül, amit a tanévben elsajátítottak. Táborunk alapelve ezért a szókincsfejlesztés. Ennek két oka is van: elsősorban az, hogy a gyermekek korábban szerzett ismerete viszonylag különböző. Másrészt, az alsó tagozatos idegen nyelvoktatásban a nyelvtant annyira eltérő módszerekkel tanítják, hogy nem akarjuk a gyerekeket leterhelni egy megszokottól eltérő megközelítéssel. A szavak tanítása változatos, kreatív és játékos feladatokkal, spirálisan és koncentrikusan bővülő szóanyaggal történik.

Bp. XII. - A Nyelviskola

Bp. XII. - A Nyelviskola

(A) Szeretné, hogy gyermeke izgalmas órákon, anyanyelvi tanártól sajátítsa el a nyelvet? A gyerekeknek élvezetes és hasznos órákat nyújtunk anyanyelvi tanárokkal. Olyan, mintha egy londoni iskolába járna... Nem kell, hogy nyűg legyen az iskolai tanulás! Az A Nyelviskola gyermektanfolyamokat szervez a British Council Teaching Center bezárása után. Célunk, hogy folytassuk a ránk hagyott kíváló munkát és a gyerekeknek élvezetes és hasznos órákat nyújtsunk többségében anyanyelvi tanárokkal.

Bp. XIII. - Yes, You Can!

Bp. XIII. - Yes, You Can!

(A) Kortársaid körében vidám hangulatban és játékosan tanulhatsz angolul a Yes You Can! Nyelviskola speciálisan tizenévesek számára összeállított programja keretében. A különböző szintű és intenzitású tanfolyamokon kis létszámú csoportokban hatékony beszédkészség és nyelvtani fejlesztésre lesz lehetőség. Egyedi bevált tanmenetünk gyors fejlődést biztosít sok sikerélménnyel és vidámsággal.

Bp. XIV. - Kiscsillag Nyelviskola

Bp. XIV. - Kiscsillag Nyelviskola

(A) Születéskor olyan fonetikai bázis áll rendelkezésünkre, mely lehetővé teszi, hogy bármely nyelv anyanyelvünkké válhasson. Az első kritikus időszak 6-7 éves korra tehető, eddig mindenképpen el kell kezdődnie az anyanyelv elsajátításának, ahhoz hogy az teljesen sikeres legyen vagyis, hogy az illető teljesen folyékonyan beszéljen. Ugyanez vonatkozik a 2. nyelvre is, vagyis több nyelvet csak akkor tudunk anyanyelvi szinten elsajátítani, ha ez a 6.-7. életévig megtörténik. Gyermekünk életének első 6 éve a legfontosabb egy vagy akár több nyelv elsajátítása szempontjából, mert csecsemőként még nyelvileg univerzálisak vagyunk. Gyermeke egyszerre akár több nyelvet is elsajátíthat, hiszen ez számára csak játék, az adott nyelv szinte ráragad. Nyelviskolánk kidolgozott egy komplex képességfejlesztő programot, amely igazodik a gyermekek életkori sajátosságaihoz és mindenekelőtt azt tartja szem előtt amit a kicsik a legjobban szeretnek: JÁTSZANI! JÁTSZANI! JÁTSZANI!

Bp. XIV. - Napsugár Óvoda

Bp. XIV. - Napsugár Óvoda

(A ) A kisgyermekkorban a kétnyelvűség könnyen kialakul. Ez éppen a kisgyerek rendkívüli fogékonysága következtében szinte játszva jön létre, de biztosítjuk az állandó gyakorlási lehetőséget, és csakis játékos módszerrel. Az oktató akkor lesz modell a gyermekek számára, ha tudatosan, célszerűen, változatosan, érthetően és természetesen beszél, ügyel a helyes hangképzésre, a hangmagasságra, a hangsúlyra, a hanglejtésre, a beszédsebességre és ritmusra, a hangszínre, a hengerőre, a beszédszünetekre, a beszédstílusra. Lényeges, hogy beszédével érzelmileg is hatni tudjon a gyerekekre. Minderre azért van szükség, mert a kisgyerek a kifejező szép beszédet elsősorban "érzelmi alapokon megvalósult utánzás" útján tanulja meg.

Bp. XIV. S&H Nyelvstúdió

Bp. XIV. S&H Nyelvstúdió

(A) Angol nyelvtanfolyamok óvodásoknak, kisiskolásoknak és iskolásoknak

Tuti menü